Bezpieczeństwo

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji:
Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo i przejrzystość dokonywanych u nas zakupów. Sklep internetowy z biżuterią został wyposażony w funkcje, które mają sprawić, aby proces zakupu był możliwie prosty i wygodny. Jasno precyzujemy warunki dokonywania zakupów oraz podajemy nasz rzeczywisty adres, numery telefonów i adresy e-mail do osób odpowiedzialnych w naszym sklepie za obsługę klienta oraz realizację zamówień (kontakt). Dokładnie informujemy o okresach gwarancji, precyzujemy sposoby składania reklamacji oraz zwrotu zakupionego towaru.
Bardzo ważna jest dla nas również jakość sprzedawanych produktów oraz odpowiedni sposób ich dostawy. Oferowana przez nas biżuteria srebrna jest wykonywana ze srebra najwyższej próby - 0,925. Produkcja biżuterii opiera się wyłącznie na technikach ręcznych, dzięki czemu uzyskujemy wysoki stopień precyzji wykonania.

Bezpieczeństwo danych oraz polityka prywatności:
Dane osobowe, które nam Państwo powierzacie, są chronione w sposób staranny i niezawodny. Dostęp do danych ma ograniczona ilość osób,
w celu wyeliminowania możliwości dostępu do tych informacji osobom nieupoważnionym. Będą one wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień.

Korzystamy z bezpiecznych i sprawdzonych mechanizmów ochrony przekazywania danych.