O firmie

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

O firmie

SILVER ART producent srebrnej biżuterii 

jest firmą rodzinną, która została założona w 1990 roku. Już od ponad 22 lat zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem biżuterii, w której dominującym kruszcem jest srebro. Wzory oferowanych przez nas wyrobów jubilerskich cieszą się ogromną popularnością w wielu państwach świata. Naszą specjalnością jest biżuteria artystyczna. Jako producent biżuterii srebrnej oferujemy naszym Klientom, zarówno detalistom, jak i hurtownikom, bardzo atrakcyjne ceny oraz miłą obsługę. Nieustannie śledząc obowiązujące trendy w zdobnictwie, dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby jubilerskie były odmienne od tych, które oferują inni producenci biżuterii srebrnej. Dzięki temu, możemy Państwu zaproponować całkowicie unikatową i niepowtarzalną biżuterię. W trosce o doskonałą jakość tworzonych kolekcji jubilerskich, ich produkcja opiera się na wykorzystaniu srebra najwyższej próby - 0,925. Dlatego też, nasza biżuteria z pewnością spełni oczekiwania wszystkich osób, które pragną otoczyć się pięknem wyśmienitej klasy dodatków zdobniczych.

 

 

Pragniemy, aby nasz sklep internetowy z biżuterią był miejscem, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie – na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. 


Dane firmy:
SILVER – ART
Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3
60-361 Poznań
REGON: 632311392
NIP: 778-016-31-86
tel. 061 8675 425
Numer wpisu do EDG: 08248/90 (organ rejestracyjny: Urząd Miasta Poznania - Wydział Działalności Gospodarczej)


Konto bankowe:
mBank: 37 1140 2004 0000 3502 4709 1820


Prasa o nas:
Kwartalnik VIP (VIP Polityka Biznes Fakty) to ekskluzywny magazyn docierający co kwartał do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki. Jego czytelnikami są menedżerowie, kadra zarządzająca przedsiębiorstwami, przedstawiciele instytucji i izb gospodarczych, ministerstw, ambasad i instytucji pozarządowych. VIP opublikował artykuł pt.: "Szał na biżuterię", w którym znajdują się fragmenty wywiadu z dyrektorem naszej firmy (więcej w zakładce Prasa o nas).