O naszej biżuterii

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

O naszej biżuterii

Nasza firma produkuje biżuterię ze srebra najwyższej dostępnej na rynku próby - 0,925. Wyroby wykonujemy wyłącznie technikami ręcznymi (nie używamy odlewów), dzięki czemu precyzja i szczegółowość wykonania biżuterii (hand made) oraz jej wysoka jakość dodają jej dodatkowego uroku. Wytwarzana na podstawie własnych wzorów posiada oryginalny i niepowtarzalny charakter. Jako producent biżuterii z wieloletnią tradycją dbamy o zadowolenie naszych klientów. 

Naszą ofertę wyróżnia różnorodność. Bransolety, pierścionki, naszyjniki i kolczyki odpowiadają zarówno nieśmiertelnej klasyce, jak i magnetyzującej formą nowoczesności. W naszym sklepie internetowym znaleźć można klasyczne wzory, minimalistyczne rozwiązania, jak i większe, bardziej finezyjne modele. Połączenia srebra z masą perłową i rozmaitymi kamieniami półszlachetnymi dodają oferowanej przez nas biżuterii unikatowego charakteru. Biżuteria z bursztynem cieszy się zasłużonym uznaniem, gdyż jej unikalny duch dodatkowo wpływa na piękno srebrnej biżuterii. Popularnością cieszą się również modele przyozdobione koralami, srebrne bransoletki czy kolczyki oraz naszyjniki z rzemieniem. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że zależnie od okazji czy nastroju każdy Klient odnajdzie zarówno coś dla siebie, jak i dla swoich bliskich. 

Chlubą naszej oferty jest biżuteria artystyczna, cieszącą się ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem, nie tylko pośród Klientów Indywidualnych, ale także wśród licznych polskich galerii. Stworzenie tego rodzaju biżuterii to przede wszystkim zasługa pasji autorów-artystów, co gwarantuje nie tylko oryginalność, ale także precyzję wykonania. Powstałe dzięki temu niebanalne rozwiązania mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Srebrna biżuteria artystyczna to unikalny sposób podkreślenia własnej osobowości oraz nadania blasku całej kreacji. 

Mamy nadzieję, że nasza srebrna biżuteria spełni Państwa oczekiwania, a wkładana w naszą pracę pasja i talent przełożą się na Państwa zadowolenie oraz satysfakcję z zakupów. 

Izabela i Janusz Więcław