Prasa o nas

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

Prasa o nas

Kwartalnik VIP (VIP Polityka Biznes Fakty) to ekskluzywny magazyn docierający do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki. Czytelnikami są menedżerowie, kadra zarządzająca przedsiębiorstwami, przedstawiciele instytucji i izb gospodarczych oraz ministerstw, ambasad czy instytucji pozarządowych. Magazyn opublikował artykuł dotyczący najnowszych trendów w biżuterii pt.: "Szał na biżuterię”, w którym znajdują się fragmenty wywiadu z dyrektorem naszej firmy.

Fragmenty wywiadu z Januszem Więcławem:

Hitem sezonu jest tradycyjne połączenie srebra z czarnym rzemieniem. Taka biżuteria znakomicie pasuje do każdego rodzaju stroju, a ponadto jest uniwersalna. Może być noszona zarówno przez młode dziewczęta, jak i dojrzałe kobiety. Istotną zaletą jest ich stosunkowo niska cena. Dużą popularnością cieszy się kolorowa biżuteria, połączenie srebra z koralikami. Atutem tych wyrobów jest niewątpliwie możliwość wyboru odpowiedniego koloru koralików. W tym przypadku jednak największą grupę klientów stanowią ludzie młodzi i dynamiczni szukający delikatnej awangardy - uważa Janusz Więcław, specjalista ds. designu z poznańskiej pracowni Silver-Art.

[...]

W dalszym ciągu bardzo popularne są bursztyny, co nie jest nowością, gdyż biżuteria tego rodzaju nosi miano nieśmiertelnej, ale można też zauważyć, że znaczenia zaczynają nabierać takie kamienie jak koral chiński, masa perłowa czy różnego rodzaju jaspisy - uważa Janusz Więcław z Silver-Art.

Pełen artykuł można przeczytać pod adresem: www.magazynvip.pl/a70-szal-na-bizuterie.htm

Artykul_1Artykul_2

Artykul_3