Regulamin

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

Regulamin

Postanowienia wstępne
Poniższy tekst stanowi umowę pomiędzy firmą SILVER-ART – operatorem sklepu internetowego www.bizuteria-srebrna.pl,
a klientem korzystającym z usług tegoż portalu handlowego.


Warunki realizacji usług
1.    Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu. Zamówienia można również składać telefonicznie: (0048) 061 8675 425
2.    Zamówienia przyjmowane są przez cały rok, 24h na dobę.
3.    Do każdego zamówienia dołączony jest paragon fiskalny (prosimy o zachowanie go, wymagany jest  w przypadku ewentualnych reklamacji czy zwrotów). Na życzenie możemy wystawić fakturę VAT.
4.    Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przelania należnej kwoty na nasze konto. Klient może wycofać złożone zamówienie e-mailem pod adresem kontakt@bizuteria-srebrna.pl. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
5.    Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki (opcję przesyłki wybiera kupujący). Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
6.    Zawartość sklepu internetowego www.bizuteria-srebrna.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
7.    W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.
8.    Zamówiony towar dostarczamy maksymalnie w terminie 10 dni od dnia zaksięgowania wpłaty (z wyjątkiem złożenia zamówienia na biżuterię artystyczną) za pomocą firmy kurierskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszty przesyłki ponosi zamawiający. W przypadku złożenia zamówienia na biżuterię o łącznej wartości powyżej 300zł koszty przesyłki ponosi nasza firma (nie dotyczy wysyłki za pobraniem oraz wysyłki poza granice Polski).
9.    Możliwe są następujące formy zapłaty:
•  Przelew na konto
•  Zapłata gotówką listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze towaru
•  Zapłata za pośrednictwem PayU
•  Zapłata gotówką w przypadku odbioru osobistego
10.    Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.bizuteria-srebrna.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych
i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją.
11.    W okresie 60 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością (produkt, metka, faktura lub paragon fiskalny, itp.), oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania, przeróbek itp.
12.    W przypadku zwrotu towaru w powyższym trybie kupujący jest obciążony kosztami transportu dostawy i odesłania zamówienia zgodnie z cennikiem danego spedytora. Data wysłania nie może przekroczyć 60 dni od daty doręczenia towaru kupującemu.
13.    Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz podaniu numeru konta, na które mamy zwrócić zapłatę.
14.    W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wraz z pisemnym odstąpieniem od umowy.
15.    Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu. Gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia, w obecności kuriera lub listonosza prosimy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki podczas transportu.
16.    Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od momentu ich wpłynięcia. 
17.    W przypadku dużego zamówienia sklep może zażądać zaliczki.


Postanowienia końcowe
Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmiany regulaminu obowiązują od chwili ich publikacji w sklepie internetowym. Zmiany nie wpływają negatywnie na prawa i obowiązki użytkownika w zakresie już realizowanych usług.
Wszelkie dane o użytkowniku sklepu są tajne i nie będą ujawnione ani wykorzystywane w innych celach jak bezpośrednia obsługa zamówienia.
W sprawach nieregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
Wszelkie uwagi do funkcjonowania sklepu, prezentacji i wiarygodności danych, czy stwierdzonych nieprawidłowościach, prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres kontakt@bizuteria-srebrna.pl.