Regulamin sklepu

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

Regulamin sklepu

Postanowienia wstępne
Poniższy tekst stanowi umowę pomiędzy Januszem Więcław prowadzącym przedsiębiorstwo pod firmą Silver-Art Janusz Więcław – operatorem sklepu internetowego www.bizuteria-srebrna.pl, a klientem korzystającym z usług tegoż portalu handlowego.

Warunki realizacji usług

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu. Zamówienia można również składać za pośrednictwem strony, pod adresem email: kontakt@bizuteria-srebrna.pl lub telefonicznie: (0048) 061 8675 425
2. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny. Na życzenie wystawiana jest faktura VAT.
3. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania przez SILVER ART zapłaty za zamówienie. Klient może anulować zamówienie do chwili jego wysłania do Klienta.
4. Cena podana przy oferowanym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Wszystkie ceny towarów znajdujących się na stronie SILVER ART zawierają podatek VAT.
5. Zamówiony towar wysyłany jest najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zaksięgowania wpłaty (jeśli Klient wybrał opcję: "przelew") lub w terminie 10 dni od dnia złożenia zamówienia (jeśli klient wybrał opcję: "zapłata gotówką przy odbiorze" lub "zapłata za pobraniem").
6. Wszystkie towary oferowane przez SILVER ART są fabrycznie nowe, wolne od wad prawnych i fizycznych, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski oraz objęte są dwuletnią gwarancją (gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych pochodzenia zewnętrznego).
7. Możliwe są następujące formy zapłaty: 
a) przelew na konto SILVER ART,
b) zapłata za pośrednictwem systemu PayU,
c) zapłata gotówką przy odbiorze osobistym,
d) płatność za pobraniem (płatność gotówką listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze towaru).
8 Dostawa zamówionego towaru realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej – według wyboru Klienta.
9. Koszty dostawy ponosi Klient z zastrzeżeniem ust. 10.
10. Koszty dostawy ponosi SILVER ART w przypadku, gdy spełnione są łącznie następujące warunki:
a) wartość zamówienia przekracza 300 zł,
b) wybrano sposób zapłaty inny niż płatność za pobraniem,
c) dostawa ma nastąpić na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
11. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera Klient zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki (czy opakowanie i towar nie uległo uszkodzeniu). W razie zastrzeżeń należy zażądać od przewoźnika sporządzenia protokołu szkody oraz niezwłocznie skontaktować się z SILVER ART.
12. W terminie 30 dni od dnia otrzymania towaru, Klient może odstąpić od zamówienia bez podania przyczyny. Odstąpienie od umowy powinno być złożone na piśmie lub w formie wiadomości email przesłanej na adres: kontakt@bizuteria-srebrna.pl. Do informacji o odstąpieniu proszę dołączyć numer konta, na które SILVER ART ma zwrócić pieniądze.
13. Reklamacje można składać osobiście w siedzibie SILVER ART, pisemnie oraz za pośrednictwem wiadomości email : kontakt@bizuteria-srebrna.pl.
14. Dane osobowe Klientów nie są udostępniane osobom trzecim, a ich pozyskiwanie i gromadzenie ma na celu wyłącznie umożliwienie realizacji zamówień.
15. Administratorem danych osobowych jest SILVER ART.
16. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.


Postanowienia końcowe
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy prawa polskiego.
Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 01.07.2012 r.