Srebrna biżuteria artystyczna – sprawdzony sklep internetowy

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

O Silver Art

Misternie wykonane z wysokojakościowego srebra bransolety, naszyjniki, wisiorki, broszki i kolczyki stanowią specjalność Silver Art. Z uwagi na stale rosnące zainteresowanie ręcznie robioną biżuterią artystyczną, stworzono sklep internetowy bizuteria-srebrna.pl, w wersji polskiej i angielskiej. Biżuteria dystrybuowana przez niniejszy sklep online to kunsztowne, stylowe wyroby ze srebra najwyższej próby – 0,925.

Precyzja, unikalność, finezja kształtów, elegancja, niepowtarzalność form – to wszystko można dostrzec w wyselekcjonowanej ofercie Silver Art. Srebro nie jest jedynym materiałem wykorzystywanym przez wytwórców naszej biżuterii artystycznej. Asortyment sklepu wzbogacono również o serię srebrnych pierścionków, wisiorków, bransoletek, broszek czy kolczyków, inkrustowanych bursztynem, perłą, koralem chińskim i innymi kamieniami szlachetnymi.

Dołożyliśmy starań, aby maksymalnie zróżnicować biżuterię – zarówno pod kątem tematyki zdobień (są tu motywy roślinne, geometryczne, abstrakcyjne), jak i stylu. Zdobyliśmy uznanie jako internetowy sklep z biżuterią klasyczną. Śledzimy także najnowsze światowe trendy w jubilerstwie, by uprzedzając inne sklepy internetowe z biżuterią, móc zaoferować modne ozdoby na czasie. Nasi zdolni designerzy podbijają europejskie rynki jubilerskie, tworząc nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla renomowanych galerii.

Jak działa sklep z biżuterią Silver Art?

Priorytetem sklepu Silver Art jest bezproblemowość i profesjonalizm obsługi. Udostępniamy prosty i czytelny proces składania zamówień, kilka opcji wysyłki i wygodne formy płatności (przelew, PayU, za pobraniem, odbiór osobisty).

Srebrna biżuteria artystyczna Silver Art jest wysyłana do adresata w ciągu 10 dni. Dotyczy to odbiorców na terenie kraju. Odpowiednio zabezpieczoną biżuterię możemy wysłać do odbiorcy na każdym kontynencie (cennik w zakładce PŁATNOŚCI I WYSYŁKA).

Akceptujemy reklamacje zgłoszone przez upływem 10 dni od otrzymania towaru. Zwrotu biżuterii można dokonać w czasie 60 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Ręcznie wykonywana biżuteria ze srebra cieszy się nieustającą popularnością na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych wyselekcjonowanych wyrobów jubilerskich. Silver Art należy do najbardziej cenionych sklepów jubilerskich na rynku.