Zakupy hurtowe

Mój koszyk : 0,00 zł
Biżuteria Srebrna Silver Art - znajdź nas na Facebooku

Zakupy hurtowe

W naszym sklepie istnieje również możliwość dokonywania zakupów hurtowych (działamy jako internetowa hurtownia biżuterii srebrnej). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako producent biżuterii srebrnej możemy zaproponować Państwu konkurencyjne warunki zakupu. 
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalne, atrakcyjne ceny w zależności od wartości zamówienia. Firmy z krajów Unii Europejskiej (posiadające numer EURO VAT) oraz z USA i Kanady mogą dokonywać u nas zakupów za kwotę pomniejszoną o podatek VAT (stawka jest zerowa). Jeśli są Państwo zainteresowani zakupami hurtowymi w naszej hurtowni biżuterii prosimy o kontakt mailowy z informacją jaki próg cenowy Państwo wybierają:


1) zamówienia do 5000zł  - klient indywidualny - bez rabatu cenowego,
2) zamówienia od 5001zł do 15000zł - z rabatem cenowym,
3) zamówienia od 15001zł do 30000zł - z rabatem cenowym,
4) zamówienia od 30001zł – z rabatem cenowym.


Po otrzymaniu informacji od Państwa, po następnym zalogowaniu, przy produktach pojawią się ceny hurtowe w zależności od wybranej wcześniej opcji. Jeśli chcą Państwo poznać ceny z innych przedziałów, prosimy zarejestrować się w sklepie tyle razy, ile progów cenowych Państwa interesuje. Następnie prosimy o kontakt mailowy z informacją o swoim wyborze.